720VR
EN
1
Drvena mašina za gnječenje u rolni papira
Proizvodi Opis

Pogodan je za gužvanje, rezanje raznih kutija za cigarete, kutije za lijekove, koverte, papirnate čaše, papirne posude, poklon vrećice i razne proizvode od papira.

Može završiti utiskivanje papira, gužvanje, izrezivanje i automatsko prikupljanje svih koraka u jednom trenutku.



Tehnički parametar

ModelFD-970×550    
FD-1080×640   
FD-1200×640
FD-1400×780
Maksimalna površina rezanja (mm)950 × 5201050 * 6001160 * 6001350 * 740
Preciznost rezanja (mm)0.200.200.200.20
Težina grama papira (g/m3)120-600120-600120-600120-600
Kapacitet proizvodnje (puta/min)90-14090-14090-14090-120
Zahtjevi za tlak zraka (Mpa)0.50.50.50.5
Potrošnja vazdušnog pritiska (m³/min)0.250.250.250.25
Maks. pritisak rezanja (T)280280280280
Težina (T)7.58.59.511
Maksimalni prečnik valjka (mm)1600160016001600
Ukupna snaga (kw)14141420
Dimenzije (mm)* * 5500 2300 1800* * 5500 2500 1800* * 5500 2800 2000* * 7000 3500 2200

 

 ILLUSTRATEIN DETAIL

细节 1
PNEUMATSKO KVAČILO
ELEKTRIČNA KONFIGURACIJA
Visokokvalitetno kvačilo može se brzo odraziti i osigurati visoku sigurnost.
Svi originalni električni proizvodi usvajaju uvozne marke, u skladu sa standardom Evropske unije.
RAVNI LIGA PRIJENOSSINHRONI REMENSKI POGONI
1. Visoka preciznost reduktora, kako bi se osigurala tačnost uvlačenja.
2. servo pogon, jednostavan za rukovanje
1. Visoka preciznost.
2.Servo pogon, jednostavan za rukovanje.

FAQ
P1: Koje vrste mašina imate? Koliko dugo je vaša fabrika u ovoj oblasti?
aImamo više od 10 godina iskustva u proizvodnji mašine za sečenje rola, mašina za štancanje, mašine za postavljanje kartona, mašine za formiranje papirnih kutija, mašina za papirne kutije za kolače, mašine za flekso štampanje, mašine za kartoniranje koje rade sa navedenim kompanijama za pakovanje za KFC, Mcdonald's, Subway , Starbucks.
P2: Da li ste fabrika ili trgovačka kompanija?
Mi smo fabrika za mašinu za flekso štampu, mašinu za sečenje, mašinu za papirnu kutiju. Takođe nabavljamo prateću opremu za klijente. Više od 10 godina iskustva na mašinama omogućava da se naši proizvodi vrlo dobro prodaju širom svijeta.
P3: Možete li savjetovati proizvodno rješenje?
Pošaljite nam proizvode koje ćete proizvoditi. Nacrtaćemo veličinu proizvoda, veličinu blanka, izgled reza, dizajn štampe. Preporučićemo vam odgovarajuće mašine u skladu sa vašim proizvodima.
Q4; Šta kažete na postprodaju?
Na osnovu našeg snažnog postprodajnog tima i bogatog iskustva, većinu problema možemo riješiti na mreži putem video poziva, poruka i e-pošte.
P5: Da li Feida prihvata prilagođenu mašinu?
Da, mogli bismo dizajnirati mašinu na osnovu zahtjeva kupca.

 

istraga